Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Harçlık Avans Bakiye Düzeltme

profile
10 Eylül 2022
212

KYK harçlık avans bakiyem yenilenmedi borçlarım var onları kapatacaktım yardım edin lütfen yenileyin bankaya gitmek durumunda kalmayayım bir günden az var acil düzeltilmesi lazım yok her ay kullanıyordum bu ay ne oldu da böyle oldu ki limiti güncellenmemiş ne yapacağım bilmiyorum.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Harçlık Avans Limiti

profile
26 Haziran
58

Ziraat Bankası nakit harçlık avansım 2022 850 TL olarak tanımlandı. 2023 KYK burs ücreti 1250 TL yükseldi. Nakit harçlık avans limitimi 1250'ye yükselmesini istiyorum. Öğrenciyim ve şu an bu paraya çok ihtiyacım var.

Kredi ve Yurtlar Kurumu Kullanabilir Bakıyor 0 Görünüyor

profile
10 Haziran
198

KYK son bursum 1250 TL olarak yatırıldı. 1249 TL harçlık avans tahsili yapıldı. Depremde olduğumuz için kredi borcumuz Eylül ayına kadar 0 görünüyor, ama herhangi bir limit kullanamıyorum. Kullanabileceğim bakiyem 0, neden böyle oldu? Mağduruz, acil çözülmesini bekliyorum.

1 Yorum

Kredi ve Yurtlar Kurumu Burs Paramın Harçlık Avansa Kesilmesi

profile
11 Mayıs
12

Ayın 6 sında yatması gereken bursum yatmadı. İlgili kişileri aradım ama onlar paranın hesabıma yattığını söyledi ve en yakın Ziraat bankasına müracaat etmemi söylediler. Bugün Ziraat Bankasına gittim ve bursumun harçlık avanstan kesildiğini söylediler ama ben hiçbir zaman harçlık avans kullanmadım k...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz