Kredi Ve Yurtlar Kurumu Geçiş Yaptığım İçin Kredinin Kesilmesi

Furkan Furkan23 Temmuz 17:28

2016-2017 senesi hazırlık sınıfında kaldığım için geçiş yaptım kredi nakil işlemi o zaman istememişlerdi şu an ise son seneme geçtim daha 1 yıl almam gerekirken kredimin bittiğini söylediler. Ardına Yöksis güncellemem gerektiğini söyledi daha sonrasında 1 den fazla kalma olduğu için böyle bir şey oldu dediler ve ortada öyle bir durumda yok :) 1 hafta öncesinde ise KYK Ankara kurumuna dilekçe yazmamı istediler onu da yolladık bakalım bundan sonrasında ne gibi bir bahane üretecekler merakla bekliyoruz.

full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Melihcan 04 Eylül 21:30  

  Kardeşim tıpa tıp aynı problemi yaşıyorum aylardır uğraşıyorum halledemedim bana detaylıca açıklar mısın ne yapmam gerektiği mi? 535 050 79 13 buradan da ulaşabilirsin

 • profile-icon Emine 06 Ağustos 14:42  

  Olumlu mu sonuçlandı acaba? Krediniz devam edecek miymiş? Ben de aynı sorunu yaşıyorum önce bekleyin bilgilerin güncellenmesi zaman alır dediler dün aradım dilekçe istediler bu sefer.

 • profile-icon Neslihan 28 Temmuz 13:52  

  Ben de aynı şekilde hazırlıktan sonra Türkçe bir bölüme naklimi aldırmıştım kredi bitiş tarihim 2022 olması gerekirken 2021 olarak gözüküyor yani 3. Sınıfın sonu. Seneye ben de aynı şeylerle uğraşacağım sanırım sürecinizi merakla takip edeceğim.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Furkan 28 Temmuz 13:54  

  CİMER'den durumumu bildirip şikayette bulundum bugün sonuçlandı umarım sizinde düzelir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler