03 Ocak
Yorum Yap
#11394066

Kredi ve Yurtlar Kurumu Depozito Yatmadı Soruyorum Sistemsel Diyorlar!

Mersin Silifke Taşucu KYK kız yurdunda kalıyorum yurttan kaydımı sildirdim depozitoyu 10 gün içerisinde yatar dediler hala yatmadı bir ay oluyor nasıl alabilirim?
Ve benim kaldığım yurtta ne soru sorarsak soralım bize karşı hiçbir Bilgi verilmeyip her şey sistemsel diye bir kelime kullanıyorlar onları görevlerinden alın bence olaylı bir gün olsun kadınlar matinesine dönüyor ortalık yurt mükemmel ama çalışanları gerçekten yetersiz! Ama onlara soru sorun Emin’im size de sistemsel diyecekler.

Süheyla Süheyla 7.186 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Süheyla17 Ocak

    Depozito yi yatırın artık. Yatırın yatırın belki anlamıyorsunuzdur almaya geldiğinde nasılsa alıyorsunuz ama yatırım yatırmak yatır para yatırın yatırrr 250 karakter olacakmış yatırın parayı on gün dediniz iki ay oldu ne biçim bir sistem bu ya yatırın yatırın lütfen ya da yatırın

  • Süheyla09 Ocak

    Mersin Taşucu kykkız yurdunda kalıyorum depozitomun yatırılmasını istiyorum! 10 gün içerisinde dediniz siz adam mı kandırıyorsunuz yurt parasını 10 gün içinde yatırmadığımızda atmayı yurttan çıkartmayı iyi biliyorsunuz yurttan çıktım ve bir ay oldu yatmadı emin olun bu konuyla alakalı şikayaetleri yazan kişiler zor durumda kalmasa yazmazlardı en gerekli yerle şikayet edeceğimi bilin bir umut bir şey olur diye size yazdık artık gereken ne ise yapacağım emin olabilirsiniz sizin bizi kâle aldığınız yok.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler