Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Burs İşlemleri

profile
15 Mayıs
26

Bahar dönemi yatay geçiş yaptım ve bursumun aktarılması için nakil yapmam gerekiyormuş. Bu konuda hiçbir bilgim yoktu. 2 aylık bursum aktarılmadı. Dilekçe göndermemi istediler. Kargoya para verip dilekçe gönderdim ama kaç gün oldu, herhangi bir olumlu sonuç yok. Nisan ve Mayıs ayı burslarımın aktarılmasını istiyorum.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Kredi ve Yurtlar Kurumu Yatay Geçiş Yapanların Yurt Başvurunun Çok Geç Olması

profile
30 Ağustos
3.126

Her sene öğrenciler aynı sorunu yaşamak zorunda bırakılıyor. Buna artık bir çözüm bulunmasını istiyorum. Yatay geçiş yaptığım için şu anda yurt başvurusu yapamıyorum ve yatay geçiş yapanlar için ayrı yurt başvuru tarihinin bu kadar geç olması öğrencileri zor durumda bırakıyor. Özel yurtta kalacak ol...

3 Destek
9 Yorum

Kredi ve Yurtlar Kurumu Burs Param Yatmadı

profile
11 Nisan
187

Aydından üniversitesinden Mardin üniversitesine yatay geçiş yaptım kredi burs nakil başvurusunda bulundum eğitim bilgilerimi güncellediğim halde bursum krediye döndü ve bu ay param ® yatmadı ne yapabilirim ne zaman normale döner? Nasıl olabilir bu ben her aşamayı yaptığın halde birden nasıl kesilebi...

Kredi ve Yurtlar Kurumu Kredim Yatmadı

profile
10 Nisan
158

Bahar dönemi için Yatay geçiş yaptım KYK Kredim yatmadı. Nakil başvurusunu 2 gün önce yaptım, nakil başvurusu onaylandı ama param hâlâ yatmadı, almadığım parayı neden ödeyeyim çözüm şunu. Bu ay alamayacak mıyım?

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Kredi Nakili

profile
07 Ocak
271

KYK kredi alıyordum yatay geçişle başka okula geçtim daha sonra bir anda kredim yatmadı nakil başvurusu yap dediler yaptım onaylandı ama geçen ayın KYK'sı içeride kaldı bu ayın parasını tam yatırmışlar ama geçen ayın KYK'sı nerede?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz