Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Kredi ve Yurtlar Kurumu ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Havin sonuçtan hiç memnun değil

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Borcunda %100 Faiz

208
Havin
Havin 28 Aralık 2022 18:08
Kredi Ve Yurtlar Kurumu Borcunda %100 Faiz

Tecil hatası yerine yeni borç. KYK borçlarında faiz silinecek diye bilgi verildi bunun üzerine iki aylık ödeme yapmadım. Ana paramı tamamen ödemiş olmama rağmen iki aylık gecikmeden dolayı 4000 lira kalan borcumu 8000 lira yapmak ne demek. Haberden önce düzenli ödeme yapmama rağmen bu faiz neden. İnsanları yanıltmayı ne zaman bırakacaksınız. Bu durumun çözülmesini istiyorum.

Benzer Şikayetler

profile
1.753
14 Aralık 2022

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Faizlerin Silinmesi

Kredi borcum düşmemiş. Faizleri silecek dediler aynı kalmış. Tam tersi süreci beklediğim için ödeme yapmamıştım şimdi bir de gecikme zammı ödeyeceğim. Lütfen zaten kimse iş vermiyor babamızın parasıyla borç ödüyoruz hala. Ailemize karşıda mahcubuz. Söz verdikleri gibi yapın KYK faizlerini silin.

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
profile
1.636
13 Aralık 2022

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Borç Ve Faiz Silinmesi Hk

Borcumu yapılandırmıştım, kalan taksitlerim vardı fakat borç silme diye yapılandırmam iptal olup kredi çektiğim tarihi baz alarak tekrar faiz hesaplaması yapmış yapılandırılmalı hali ve faizli ile birlikte 4800 olan borcum tekrar 7890 olmuş. Tekrar eski haline getirilmesini istiyorum.

  • profile
1 Destekçi
profile
1.222
12 Aralık 2022

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Geri Ödeme Kredi Faizleri Silinmesi

KYK geri ödemeli burs kredisi kullandım. Fakat ödeyemedim. Borcum vergi dairesine düşmüş. Şimdi son zamanlarda Gençlik ve spor bakanı açıklama yaptı faizleri sildik diye. Silinen sadece 749 TL aldığım 2 yıllık burs ana para 7500 civarında geri ödemem 11500 TL kamuoyunda geniş kitlelere ulaşmak için ...

profile
263
10 Aralık 2022

Kredi ve Yurtlar Kurumu Faiz Sorunu!

KYK borç faizleri silinecek diye hem cumhurbaşkanı hem de bakan açıklama yaptı. Müjde diye bize yutturdukları faiz silinecek masalı boş çıktı. Faizler yerinde sayıyor. Açıklama bekliyoruz. Müjde diye yutturduğunuz şey müjde değil koca bir yalan. Derhal açıklama bekliyoruz yazıklar olsun!

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .