02 Temmuz 2013

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Haksız Yere Vergi Dairesine Borç Bildirimi Yapıldı!

KYK 'dan borç alan biri olarak, borcum zamanında yatırmış olmama rağmen en fazla 2 ay vade ödememişliğim vardır. Borcumu düzenli ödemesem de ödüyordum ve kendi ödeme koşullarıma göre faizi ile beraber ödüyordum. KYK, beni Yeditepe Veraset ve Harçlar Ver. Dai. Müd. haciz olarak verildiğini söylüyorlar. Şimdi benim mağduriyetim Yeditepe Müdürlüğünü aradığımda, borcumun oradaki sistemde gözükmemesi ve ne zaman sisteme geleceğini bilmiyorlar.

KYK' yı aradığımda, borcunuzun bizimle alakası yok deniyor artık. Elimde 400 TL ödeme yapacağım. Kime yapacağım bu ödemeyi? Bir de neden hiç tahsil edemediklerine ilk gitmiyorlar da az çok ödeyenleri neden mağdur ediyorlar? Ekte ödeme planım mevcut.

Yunus 581 Okunma

Cevaplar

  • Yunus10 Temmuz 2013

    bana kendilerinin bişey bilmediklerini ve artık borcunuzun bizimle alakası olmadıgını bundan sonraki süreci vergi dairesi ile ilerletmem gerektigi iletildi. yani çözüm yok .... vergi dairesini de aradıgımda bişey bilmediklerini ne zaman borcumu ödeyecegimi sordugumda da ellerinde öyle bir bilgi olmadıklarını söylediler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön