04 Mayıs 2016

Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. Hatası Yüzünden Kredi Kullanamıyorum

Öğrenciliğimde sahip olduğum bir kredi kartı yasal takibe düştü fakat sonrasında 2011'de kartı kapattım. Üstüne 2013'te bir bankadan hiç sorun çıkmadan kredi çektim. Ödemelerimde de bir daha hiçbir sıkıntı olmadı nitekim artık bir çalışanım. Fakat bu yıl çekmek istediğim kredi için maaş bankama başvuru yaptım fakat KKB'de 2011'de kapattığım kart karşıma çıktı tekrar. Bankayı aradım kredi kartınız tamamen kapalı görünüyor diyor fakat KKB'de açık. KKB'yi aradım ve evet açık görünüyor kapattım şimdi fakat tekrar görülmesi 5 yıl dolmadan mümkün değil demesin mi? Bu nasıl bir sistemdir? Aç-kapa sisteminiz şu anda beni zor durumda bıraktı. Ayrıca öğrenciyken durumumuz malum olabiliyor bir kartın 5 yıl her şeyi engellemesi de insan hakları yönünden kısıtlayıcı bir durumdur. Bu konuda yapılabilecek bir şey duymak istiyorum.

Nazmiye 306 Okunma

Cevaplar

 • Nazmiye04 Mayıs 2016

  Şikayet Var ekibine oluşturdukları bu platformdan dolayı teşekkür ediyorum. İnsanın sesini duyurabilmesi, sorunlarına çözüm ararken karşısında muhatap bulabilmesi ne hoş! Ayrıca çok hızlı bir sisteminiz mevcut. Bu mevcudiyeti korumanızı temenni ediyorum.

 • Nazmiye04 Mayıs 2016

  KKB müşteri hizmetleri tarafından arandım. Faili meçhul kim bulamadık ama en azından sorun çözmeye yönelik tavırları beni memnun etti. Umarım sorunum da en yakın zamanda çözülür.

 • Kredi Kayıt Bürosu Temsilcisi04 Mayıs 2016

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Kredi Kayıt Bürosu

 • Kredi Kayıt Bürosu Temsilcisi04 Mayıs 2016

  Müşterimiz Nazmiye K. tarafından iletilen bildirim kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup konu hakkında en kısa sürede kendisine bilgi verilecektir. Saygılarımızla Kredi Kayıt Bürosu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön