Findeks.comKredi Kayıt Bürosu A.Ş. Findeks Hizmetleri, Hizmet Alanların Bilgilerini Satıyor!

Cüneyt K. |

Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. tarafından sunulmakta olan Findeks hizmeti kapsamında kullanım sözleşmesi değiştirildi.

"Üye, işbu sözleşme kapsamında vereceği bilgilerin sağlayıcı tarafından muhafaza edilip arşivleneceğini, işlenebileceğini, güncellenebileceğini, üçüncü kişiler/kuruluşlar ile paylaşılabileceğini kabul ve beyan eder."

ibaresi eklenerek hizmet almaya devam ediyorsanız sözleşmeyi onaylayarak yıllık ödeme yapmış olsanız dahi verdiğiniz tüm bilgilerin, (ki bunların arasında telefonlarınız, adres bilgileriniz, e-posta bilgileriniz ve tabii tüm banka ve kredi bilgileriniz bulunuyor) 3. şahıslar ile paylaşılmasına izin vermeniz gerekiyor. Yasal olmayan bu düzenlemenin iptalini istiyorum.

Etiketler :

Hizmet - Ürün Kalite Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  10:49

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.  Sayın Müşterimiz ,  Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi iletisim@findeks.com adresimizden veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla

  Findeks Müşteri İletişim Merkezi

 • 16 Kasım
  14:53

  Müşterimiz Cüneyt K. tarafından iletilen bildirim kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup konu hakkında en kısa sürede kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz ,

  Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi iletisim@findeks.com adresimize veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Findeks Müşteri İletişim Merkezi