21 Ocak 2016

Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. Bilgisiz Müşteri Temsilcileri ve Yanlış Not Hesaplama Süreci!

İki yıldır düzenli notlu risk raporu alırım. Kimi zaman örneğin bu ay olduğu gibi 5 adet aldığım zamanlar bile olmuştur. Hepsi için ayrı ayrı ücretler ödedim. Son üç aydır düzenli ödemelerime rağmen notum halen geçen ayın hesaplanmış notu ile aynı durumdadır. Aradığımda şikayetimi ilettim. İncelenip dönüş yapıldı. L. Hanım anlattı da anlattı. Lakin çok boş anlattı.
Sorduğum soru şu; nasıl ki olumsuz bir dönem dahi bir veri işlenip aynı şekilde notta düşüş yaşatıyorsa neden 3 aydır olumlu ve birçok veri risk raporunda düzenli iken, not hesaplamasında değişiklik olmuyor. Bir daha ne rapor alırım ne ücret öderim. Sistemlerinizde size kazandırdığım ücreti hesaplayınız.

Hasan 130 Okunma

Cevaplar

  • Kredi Kayıt Bürosu Temsilcisi21 Ocak 2016

    Müşterimiz Hasan Y. tarafından iletilen bildirim kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup konu hakkında en kısa sürede kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz , Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi [email protected] adresimize veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Findeks Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön