Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. Bilgisiz Müşteri Temsilcileri ve Yanlış Not Hesaplama Süreci!

Hasan Y. |

İki yıldır düzenli notlu risk raporu alırım. Kimi zaman örneğin bu ay olduğu gibi 5 adet aldığım zamanlar bile olmuştur. Hepsi için ayrı ayrı ücretler ödedim. Son üç aydır düzenli ödemelerime rağmen notum halen geçen ayın hesaplanmış notu ile aynı durumdadır. Aradığımda şikayetimi ilettim. İncelenip dönüş yapıldı. L. Hanım anlattı da anlattı. Lakin çok boş anlattı.
Sorduğum soru şu; nasıl ki olumsuz bir dönem dahi bir veri işlenip aynı şekilde notta düşüş yaşatıyorsa neden 3 aydır olumlu ve birçok veri risk raporunda düzenli iken, not hesaplamasında değişiklik olmuyor. Bir daha ne rapor alırım ne ücret öderim. Sistemlerinizde size kazandırdığım ücreti hesaplayınız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Hizmet - Ürün Kalite

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ocak
  16:48

  Müşterimiz Hasan Y. tarafından iletilen bildirim kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup konu hakkında en kısa sürede kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz ,

  Findeks ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi iletisim@findeks.com adresimize veya 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri İletişim Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Findeks Müşteri İletişim Merkezi