Kredi Kartımdan Tahsilat Yapılmasına Rağmen Teslim Gerçekleşmedi !

Begum A. |

16.04.13de ilgili websitesinden 17.04.13de teslim edilmek üzere Siparis no.9334684 çiçek siparişi verdim. Site ödemeyi yaparken beni zorla ogone isimli bir ödeme aracısına yönlendirdi ve ödemem sonrası bu aracıdan tahsilatın email ile teyidi geldi. Teyit gelmesine ve tutar kredi kartımdan çekilmesine rağmen siparişim teslim edilmedi (ilgili web sitesinde sipariş hala yarım kalmış gözüküyor). Müşteri Hizmetleriyle toplam 7kez görüşmeme,kredi kartı çekim teyidini ve ogone’den gelen teyidi kendilerine iletmeme rağmen siparişimi teslim etmediler.Sebep olarak da paranın hesaplarına geçmediğini söylediler,ki bu ilgili web sitesine güvenerek alışveriş yapan müşterinin,yani benim sorunum değil. Paramın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Nisan
  15:00

  Sn.Begüm Hanım,

  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz.

  Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Konuyla ilgili tarafınız ile iletişime geçilerek, gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79