Toplam çözüm sayısı
..
Kral Arms Av Malzemeleri ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Adnan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

 • profile
1 Destekçi

Yeni karşılaştırma

ile

Kral Arms Av Malzemeleri Kral Arms Firmasının Umursamazlığı Terbiyesizliği

820görüntüleme
Adnan
Adnan 13 Ekim 00:48
Çözüldü Çözüldü
Adnan'ın Teşekkür Mesajı
“Yaşamış olduğum sorunla ilgili yapmış olduğum şikayetime çok kısa bir sürede dönüş sağlayıp yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Ayrıca size bir öneride bulunmak istiyorum gerçekten eski ve köklü bir firmasınız güzel bir marka imajınız var ayrıca 14 yıl önce almış olduğum ve hala sorunsuz bir şekilde çalışan ilk tüfeğimin size ait olmasından dolayıda kral ARMS'ın bendeki yeri ayrıdır ancak çalışan bazı personeliniz sorumsuz davranarak benim yaşamış olduğum gibi sorunların yaşanmasına ve sizin marka imajınızın zedelenmesine neden oluyor kral ARMS'ı temsil eden müşteri temsilcilerinin biraz daha duyarlı olmalarını rica ediyorum.”
Kral Arms Av Malzemeleri Kral Arms Firmasının Umursamazlığı Terbiyesizliği
Kral Arms Av Malzemeleri Kral Arms Firmasının Umursamazlığı Terbiyesizliği
Kral Arms Av Malzemeleri Kral Arms Firmasının Umursamazlığı Terbiyesizliği
+3

Kral'ın Mega 2 pcp tüfeğini aldım aldıktan 2 hafta sonra tüfeğin isabet kabiliyetini arttıran Air Stripper siparişi verdim ürün tüfeğe uyumlu değilmiş ara parça yapmaları lazımmış bunun farkına tüfeğin ucuna takılmadığını kanıtlayan bir video çekip onlara attıktan sonra vardılar ara parça ücrete tabi dediler tamam yapın dedim 4 aydır parçadır bekliyorum bugün tüfeği ve Air Stripper'i aldığım av bayine gittim tekrar aradı Kral'ı parça için bu sefer tüfeği bize gönderin öyle yapacağız dediler ben böyle ciddiyetsiz bir firma görmedim insanla dalga geçiyorlar resmen o parçayı üretmek için koca fabrikada benim aldığım tüfeğin aynısından yok sanki o parçayı o model tüfek için ara parça üretecek hadi onu da geçtim sipariş verirken bu tüfek için alacağız uyumludur diye sordu av bayisi benim yanımda uyumlu dedi kendi ürettikleri ürünlerden haberleri yok Kral pişmanlıktır her şey satana kadar sonra kimse ilgilenmiyor yılların firması ben bu kadar alelade olacağını hiç düşünmezdim ne heves kaldı ne keyif.

Adnan
Adnan28 Ekim 02:13

Yaşamış olduğum sorunla ilgili yapmış olduğum şikayetime çok kısa bir sürede dönüş sağlayıp yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Ayrıca size bir öneride bulunmak istiyorum gerçekten eski ve köklü bir firmasınız güzel bir marka imajınız var ayrıca 14 yıl önce almış olduğum ve hala sorunsuz bir şekilde çalışan ilk tüfeğimin size ait olmasından dolayıda kral ARMS'ın bendeki yeri ayrıdır ancak çalışan bazı personeliniz sorumsuz davranarak benim yaşamış olduğum gibi sorunların yaşanmasına ve sizin marka imajınızın zedelenmesine neden oluyor kral ARMS'ı temsil eden müşteri temsilcilerinin biraz daha duyarlı olmalarını rica ediyorum.

 • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 2 hafta önce

Kral arms tundra White süper poze aldım... İlk 3. Atışımda iğnenin biri kırıldı... Pek sağlam bir tüfek değil sanırım... Aldığım yere götüreceğim hemen. Umarım sorunu bir an önce çözerler. Sürekli bole kırılacaksa işimiz var... Can sıkıcı bir olay...

profile
 • 0görüntüleme
 • 29 Eylül 23:42

Kral Arms n serisi havalı tüfek gezi kırıldı arıyorum tarıyorum bulamadım Sivas ta. Yedek parça sıkıntısı var. Satışının yapıldığı illerde yedek parça desteğinin sağlanması gerekir. Tüfek orta kalite çıktı. Ama yedek parça sıkıntısı olduğunu bilsem almazdım.

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 22 Eylül 09:49

Kral Puncher marka PCP havalı tüfeğime pompadan hava basıyorum ve hava almıyor tüfekten hava kaçırıyor ayrıca plastik şarjörler çok kalitesiz 1.2 defa kullandım kenarları çatlamış ve tüm mermiyi atmıyor 4.mermide takılı kalıyor şükür aldık ama sorun o kadar çok ki kullanamıyoruz.

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 03 Ocak 22:00

Herkese merhaba Şikayetvar okurları kral arms carca ra serisi süperpoze aldım tüfek boya bakımından sınıfta kaldı alınma dan itibaren. 15 günde yazıyorum namlu ana gövde yani fişeklik yanlarından boya atması yaşıyorum firma iki yıl garantisi var diyor ama bu kadar mı işçilik kötü olur yerli malı diy...

 • profile
1 Destekçi