26 Temmuz 2013

Kozmotrend.com Tarihi Geçmiş Parfüm Satıyor!

YKM'de beğendiğim parfüm olan Burberry Brit'i Kozmotrend.com'da daha uygun olduğu için sipariş ettim ama bana gönderilen parfüm ve YKM'deki arasında dünyalar kadar fark var, kalıcılık ve esans konusunda.


Sahtelik konusunda tereddüt ettiğim ürünün barkodunu sorguladım ve parfümün 2010 üretimi ve en fazla 2 yıl verimli kullanılabileceği yazılıyor. Bu parfüm bana 2014'e 5 ay kala satılıyor ve verim sıfır ki barkodun orjinal oluşundan bile şüphe etmeye başladım. Barkod no: 01B16B081.


Parfümü sıkıyorum yarım saat sonra eser yok. Satış sonrası yazışmalarıma da cevap verilmemesi ayrı bir ayıp.

İbrahim 664 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim02 Ağustos 2013

  Müşteri hizmetlerinizle konuşurken kutusu olmadan gönderebilirsiniz denildi,telefon kayıtları var ,insanlarla oynamayı bırakın.

 • Kozmotrend.com Temsilcisi02 Ağustos 2013

  İbrahim Halil T. siparişi hakkında, Müşterimizle talep ettiği konu hakkında detaylı bilgiler paylaşılmıştır. İadenin bize ürüne ait orjinal kutusu bulunmadan şişe olarak gönderilmesi iade prosüdürlerine uygun işlem yapılmasını engellemiştir. Orjinallik kontrolü ithalatçı tarafından barkod ve bandrol yoluyla yapılmaktadır.İade üründe Kutu bulunmadığı için ithalatçıya gönderisi yapılamamıştır. İade koşullarında belirtildiği üzere işlem yapılmıştır. Saygılarımızla, kozmotrend.com Müşteri İlişkileri Departmanı Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Yaşadığınız problemi çözüm ve memnuniyete ulaştırmak için buradayız. Kozmotrend hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz. http://www.kozmotrend.com/contacts Daha hızlı çözüm için 444 29 66 – 0850 220 10 17

 • İbrahim01 Ağustos 2013

  :) :) çok komik bir durum yaşandı arkadaşlar. Ben test amaçlı parfümü gönderip distrubutor veya ana bayii onaylı bu parfum denenmıstır,sıkıntısı yoktur yazısı istıyorum,kozmo trend bana kendısının a4 e bilgisayardan yazdıgı yazıyı gonderıyor ve uzerınde yok sorun yoktur,yok tarih şu tarih son kullanma tarihidir diye yazı gönderiyor.Ne bir kaşe var ne bir onay var ne bir güvence kaynağı. Kargonun da aynı gun gerı postalanması bana kafamdakı butun soru işaretlerını onayladı. Artık kozmotrend benim için bitmiştir :) benim 100 tl'm gitti ama siz de 100 müşterinizden olacaksınız.

 • Kozmotrend.com Temsilcisi26 Temmuz 2013

  İbrahim Halil T. siparişi hakkında, Müşterimizle talep ettiği konu hakkında detaylı bilgiler paylaşılmak üzere aranmış, konu çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, kozmotrend.com Müşteri İlişkileri Departmanı Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Yaşadığınız problemi çözüm ve memnuniyete ulaştırmak için buradayız. Kozmotrend hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz. http://www.kozmotrend.com/contacts Daha hızlı çözüm için 444 29 66 – 0850 220 10 17

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön