sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Kozmetikvar.com Ödeme Yaptıktan Sonra Ulaşılmaz Oldu!

Esra Esra10 ay önce

Kozmetikvar.com'dan kredi kartıyla ödeme yapıp sipariş oluşturdum iki hafta geçti. Siparişle ilgili firma tarafından her gün arama rağmen muhatap alınmadım. Numaramı bırakmama rağmen komşu dükkanlarından beni aramadı. Keşke yorumları okuyup araştırsaymışım öyle sipariş verseymişim ama müstehak bize bunlar.

Kaç tarihine ait şikayetler olmasına rağmen adamlar kandırmaya devam etmiş, çünkü şikayetler sadece buraya yapılıyor ki demek ki. Ben Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuru yaptım onları bekliyorum şimdi. Sonuç çıkmazlar avukat tutacağim artık lütfen sizler de küçümsemeyin. Mesele paranın miktarı değil burda kandırılmak.

 • - Görüntüleme
 • 3Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Mesut 3 ay önce  

  Aldınız mı ücretinizi geri, problem kaldığını düşünüyoormusuuz, burayı mahkeme salonu seçeceğinize, neden site üzerindeki WhatsApp hattından yardım istemiyorsunuz, siparişinizde sorun yok. Ayrıca Şikayetvar bir blog sitesi size ne yardımı olacak? Ayrıca bu siteyede dava açılacak zaten!

 • profile-icon Ziyaretçi 8 ay önce  

  Adam bana ne yapacaksınız diyor! Ben Kargo takip numaramı senden alıp kontrol edeceğim ki gerçekten bana gönderilen bir ürün var mı yok mu ve ne zaman elime ulaşır diye bu işler böyle yürür benim bildiğim

  np_image1 Ekli Görsel Var
 • profile-icon Ziyaretçi 8 ay önce  

  Kargo takip numarası istediğimde bana ne yapacaksınız Kargo takip numarasını diyen bir satıcı ve sonunda hakaret yedim oda tuzu biberi oldu Aklı olan buradan alışveriş yapmamalı sırf insanları kandırmasınlar diye gördüğüm yere yazacağım

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular