21 Ekim 2013

Koton'dan Aldığım Pantolondaki Ütü İzi Farklı Tonda!

30/08/13 tarihinde, Boyner/Forum-Trabzon mağazasından 140646 numaralı 843 mare pantolon satın aldım. Evde ön kısımlarındaki ütü izlerinde ton farklı olduğunu farkettim. Yan yana katlanmış bir şekilde tutulduğundan ütü çizgilerinden tozlanmış olduğunu düşündüm ve soğuk suda deterjansız çalkalattım.

İzlerin çıkmadığını gördüm. 2 Ağustos'ta yıllık izne ayrıldığım için pantolonu iade etme fırsatı bulamadım. İzin dönüşü 14 Eylül 2013'te ürünü satın almış olduğum mağazaya geri götürdüm. İnceletmek için iki defa gönderdiler fakat sonuç olarak bana kullanıcı hatasından kaynaklandığı bildirdiler. Şimdi sayın "Koton" satın aldığımda bile üzerinde var olan ütü izleri nasıl "kullanıcı hatası" olur.

Erol 88 Okunma

Cevaplar

  • Erol01 Kasım 2013

    2 eylülde satın aldım ve 14 eylülde iade ettim. Ne 30 günü bana kullanıcı hatası deyip geri verdiler

  • Koton Temsilcisi01 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

  • Erol25 Ekim 2013

    Hiç kimse ne aradı ne sordu. İki defa gönderdim hatalarını kabul etmediler. Bas bayağı pantolonda iki tane düşey çizgi var. Ama kullanıcı hatası deyip geçtiler. Bir daha koton ne alırım ne giyerim o pantolonu koton'a gönderecem bir yerlerine yama yapsınlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön