15 Şubat 2014

Koton'dan Aldığım Pantolon Renk Veriyor.

Ben 14.02.2014 tarihinde Koton mağazasından bir adet kot erkek, bir adet bayan pantolon aldım. Mağazada denedim. Eve geldim fakat eve gelip elimi yıkamak istediğimde elimde pantolonun rengi olduğunu gördüm. Kot pantolona tekrar dokunduğumda renginin elime çıktığını fakat pantolonun renginde herhangi bir renk açılmasının olmadığını gördüm. Aynı şey bayan pantolonu içinde geçerli idi.

Gece suya ısladık, belki yeni olduğu için kimyasal ajanlar vardır, yıkanması lazımdır diye. Dünden beri iki kez yıkamamıza rağmen enteresan bir şekilde halen renk vermeye ve tene renk geçirmeye devam ediyor. Yyetkililerden bunun sebebini ve sağlık açısından hangi kimyasalları içerdiğini istiyorum.

Murat 1.808 Okunma

Cevaplar

  • Murat18 Şubat 2014

    Sayın yetkili, Benim burada sorum değişim yapılıp yapılmaması değil. Böyle otomatik cevap atmanıza gerek yok, bende biliyorum değişim yapılacagını. Benim sorum bu hatanın tüm pantolonlarınızda olma sebebi nedir? kullandığınız kimyasallar neler, sağlık açısından durumu nedir? Karsinojen madde içeriyormu? Deri yüzeyinden emiliyormu? Neden bukadar boya bırakıyor ve buna ragmen ürün renginde solma olmuyor Ben sorumu sağlık açısından sormuştum ve cevabımı alamadım.

  • Koton Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Problem yaşadığınız ürünü ilgili mağazamıza iletmeniz halinde çalışanlarımız yukarıda yazılı bulunan prosedür çerçevesinde tarafınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön