05 Şubat 2014

Koton'dan Aldığım Mont Çok Kötü Kokuyor.

29.12.2013 tarihinde alınan iki adet kısa deri görünümlü mont satın aldım. Ancak inanılmaz kötü kokusundan dolayı giyilemez halde. Farklı mağazalardan satın alınan benzer ürünlerde kesinlikle böyle bir koku yok. Satın aldığım mağazaya iade veya başka bir ürün ile değiştirilmesi için gittiğimde fiş olmadığından dolayı iade veya değişim yapılamayacağı ve bu montların gerçek deri olmadığı için koku yaptığı bildirildi.

Ancak aynı hafta eşim farklı bir mağazadan aldığı pantolonu fişsiz değiştirebildi. Her mağazanın farklı uygulaması ve çalışanların sert tavırları beni yıllardır Koton mağaza alışveriş yapan tüketici olarak üzdü. Hamile biri olarak o montların sağlığa uygun olma iadesini rica ederim.

Filiz 712 Okunma

Cevaplar

  • Filiz12 Şubat 2014

    cevabınız için teşekkürler, ancak eşimin fiş veya fatura olmadan başka bir koton mağazasından aldığı üründe değişiklik yapmış olmasını ama bana farklı bir uygulama yapılmasını hala anlayabilmiş değilim.

  • Koton Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz , Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir ürünü kullanmamanız ya da üretim hatası bulunması durumunda, nakit ödemelerde satış belgeniz (fatura/fiş) ile tüm Koton Mağazalarımızdan, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise; fatura/fiş ve slip ile beraber ürünü satın aldığınız mağazaya ibraz etmeniz halinde 30 gün içinde para iadesi olanağı sağlamaktayız. Problem yaşadığınız ürünü ilgili mağazamıza iletmeniz halinde çalışanlarımız yukarıda yazılı bulunan prosedür çerçevesinde tarafınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Yukarıda belirtilmiş olan prosedürümüze ek olarak tadilatı yapılmış ürünlerimizin ve iç etiketi (yıkama talimatı olan) kesilmiş olan ürünlerimizin iade/değişim işlemi sağlanamamaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

  • Filiz06 Şubat 2014

    eşimin aynı hafta fiş olmadandeğiştirdiği mağaza yine Koton mağazasıydı daha önce belirtmediğimden eklemek istedim.iyi çalışmalar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön