20 Ocak 2014

Koton'dan Aldığım Kot Pantolon Bütün Kıyafetlerimi Boyadı.

Koton'dan hiç de ucuz olmayan bir rakama kot pantolon aldım. Hadi ilk bir kaç kullanım boyasını verir sonra durur dedim. İç çamaşırım, ayakkabım, kıyafetlerim her bir şeyim maviye boyana boyana mahvoldu. Kıyafetlerimden o mavi renk çıkmıyor. Bu nasıl kötü bir ürün anlayamıyorum. Benim bildiğim kot pantolon yıkanırken rengini atar. Bu üzerinizde rengini atıyor. Yazın giydiğimi düşünemiyorum bile.

Müge 236 Okunma

Cevaplar

  • Müge 20 Ocak 2014

    Ürünü kullanmadan böyle bir durumun yaşandığını nasıl bilebilirim acaba ??? Ben firmanızdan yıllarca alışveriş yaptım , dünyanın parasını döktüm. Her aldığım ürünü de 1 ay içinde hemen giyip ilk defa da ha bu olmamış diyemem. Boyama birkaç kullanımla geçer herhalde dedim ama nerede,azalma bile olmadı.yazık yani bu cevabı firmanıza hiç yakıştıramadım,kurumsallık böyle sorumsuzca herkese aynı cevabı yollamakla sağlanamaz.

  • Koton Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Problem yaşadığınız ürünü ilgili mağazamıza iletmeniz halinde çalışanlarımız yukarıda yazılı bulunan prosedür çerçevesinde tarafınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön