27 Ağustos 2013

Koton'un Ürün Değişimi Yapmayan Saygısız Mağaza Müdürü!

Yaklaşık 1 hafta önce Samsun - Lovalet AVM içindeki Koton'dan aldığım üründe farklılıklar gördüğüm için değiştirmek istedim. Kasadaki bayan mağaza müdürünü çağırdı. Müdür ürünü değiştirmemek için elinde gelen bütün argo tabirle kıllığı yaptı.


60 km yoldan gelen ben şaşkın neymiş fiş yanımda yokmuş. Daha önceden bir kere değiştirdiler şimdi beyefendiyi yerinden kaldırdığımız için bize kıllık yaptı resmen papağan gibi aynı şeyleri sayıp durdu.


Kesinlikle kınıyorum! Bir daha da o mağazanın kapısını açmam hiç yakışmayan bir olay herkese de tavsiyem bence bunun gibi firmaların alışverişlerini hüzne çevirmemeleri için gitmemeleri olacak. Saat: 22:00'de müşteri hizmetlerinin numarasını istiyorum yanlış.

Ferhat 137 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat18 Ekim 2014

    standart cevap

  • Koton Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen uyarılar bizler için gelişme yolunda bir adım olarak kabul edilmekte olup, ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir ürünü kullanmamanız ya da üretim hatası bulunması durumunda, nakit ödemelerde satış belgeniz (fatura/fiş) ile tüm Koton Mağazalarımızdan, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise; fatura/fiş ve slip ile beraber ürünü satın aldığınız mağazaya ibraz etmeniz halinde 30 gün içinde para iadesi olanağı sağlamaktayız. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön