27 Mart 2013 #1709052

Koton'un İlgisizliği!

Koton'dan oğluma aldığım montun 1 ay geçmeden fermuarı bozuldu. Ürün fişini bulamamama rağmen taksitli ödeme yaptığım için kredi kartı slipini saklıyorum. Ayrıca kredi kartı hesap ekstremde de hangi mağazadan hangi ürünü hangi tarihte aldığım görülüyor. Tüm bu bilgilerle gittiğim metrocity koton mağazasında fişim olmadığı gerekçesiyle işlem yapmadılar.


Anlaşmalı terzileri olup olmadığını sorduğumda da başlarından savmaya çalıştılar. Koton merkezini arayarak telefonla görüştüğüm hanım da aynı şeyleri tekrarlayıp yardımcı olamayacaklarını söyledi. Eskiden ürünlerine ve marka kalitesine güvendiğim koton'a artık hiç güvenim kalmadı ve bir daha da koton tercih etmeyi düşünmüyorum.

Aysel 86 Okunma

Cevaplar

  • Aysel27 Mart 2013

    Koton'un müşterilerine olan ilgisi herkese kopyala yapıştır mesajlarından da açıkça belli oluyor. Sorunum 1 ay içinde fermuarın bozulması. Fişimi malesef bulamıyorum. Ancak kredi kartı slip kağıdım ve kredi kartı ekstremde mağazanızdan yaptığım alışveriş açıkça görülüyor. Ayrıca ürünün içinde barkod da var. Elimde metrocity kotondan hangi saatte alındığına kadar her türlü belge ve ürün varken fiş diye tutturmanızı anlayamıyorum. Kredi kartı slipi ekstresi ve ürünün barkodu herşeyi açıkça alınış saniyesine kadar gösterirken? Lütfen mantıklı bir açıklama bekliyorum. Hiç değilse kopyala yapıştır olmasın.

  • Koton Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön