18 Eylül 2013 #2019177

Koton'dan Yaşanan Fiyat Sorunu!

16. 09. 2013'te mağazalarınızdan İzmir- Karşıyaka Şubesinden alışverişe gittim. Eşime renkli pantolonlardan baktım. Etiketlerde 19. -TL yazıyordu. Bende 2 renk ve beden seçerek, orada bulunan görevli arkadaşınıza sordum. Evet efenim bu fiyat dedi. Kasaya indim. Kasada birinin o fiyat diğerinin 50 TL olduğunu söylediler.


Aynı renk ve model olan, bu farkın nereden kaynaklandığını sorduğumda ise sezon ürünü dedi. Peki dedim ve 50. TL'lik pantolonu almadan çıktım. Ertesi günü eşim 2. sinide 50 TL'ye al dedi. Tekrar mağazanıza uğradım. Aynı pantolonu aldım. Birde yanındaki diğer pantolonu aldım. Görevliye sordum biri 29, diğeri 19 dedi. Kasada ise dün 50'lik olan bugün 29 diğeri ise 60 TL .

Nilgün 125 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Mağazalarımızda ilgili kanun gereği; etiket ile kasa arasında bir fiyat uyumsuzluğu var ise; müşteri lehine olan fiyat uygulanmaktadır. Model kodları incelenmiş olup, kod ve fiyat farklılıkları mevcuttur. İlgili kanun gereği; gördüğünüz etiket fiyatı için geçerlidir. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön