19 Şubat 2014

Koton'dan Aldığım Pantolonda Leke Var

Yarıyıl tatilinin 2. haftası İstanbul AK BATI'daki KOTON mağazanızdan pantolon aldım. Eve gelip açtığımda ise arka ceplerinin yanında 2 tane mavi leke olduğunu farkettim. Mağdur durumdayım ve il dışındayım. Sorunumun çözülmesini talep ediyorum.

Buğra 149 Okunma

Cevaplar

  • Buğra20 Şubat 2014

    Merhabalar, Ürünü İstanbul'dan aldım.Üzülerek belirtmek isterim ki yaşadığım yer Bartın ve Bartın'da Koton mağazası bulunmamaktır.Başka bir çözüm yolu önerir misiniz?

  • Koton Temsilcisi19 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde tüm Koton Mağazalarından değiştirme olanağı sağlamaktayız. Problem yaşadığınız ürünü ilgili mağazamıza iletmeniz halinde çalışanlarımız yukarıda yazılı bulunan prosedür çerçevesinde tarafınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön