07 Şubat 2014 #2281715

Koton'dan Aldığım Kazağım Tüylendi

29 Kasım 2013'te Forum İstanbul Koton'dan kazak almıştım. Yıkama kurallarına uygun yıkadığım halde özellikle buna dikkat ederim. Şuan kazağınız aşırı şekilde tüylenme yaptı. Sanki üstüne pamuk kaplamış şekilde müşteri hizmetlerini 2 kez aradım bir bayan çıkıyor, 1 dakika sizi müşteri hizmetlerine bağlayacağım diyor 5 dakika bekledikten sonra meşgul oluyor. Acil şekilde İlgilenirseniz sevinirim!

Merve 253 Okunma

Cevaplar

  • Merve07 Şubat 2014

    Bu verdiğiniz cevap hazır kopyalanmış bir cevap! Markasz daha ucuza adığım kazaklar bile bu hale gelmedi. Tarihi belirttim orada! 30 günü zaten gecti oyüzden soruyorum. Tüketici hakları diye birşey var çok yerede şikayet edeceğim !

  • Koton Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Problem yaşadığınız ürünü ilgili mağazamıza iletmeniz halinde çalışanlarımız yukarıda yazılı bulunan prosedür çerçevesinde tarafınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön