24 Ocak 2014 #2253594

Koton'dan Aldığım Ayakkabının Altı Kayıyor

Koton'dan çok beğenerek bir ayakkabı aldım. Evde giydiğimde de tabanın (topuk kısmının) kaydığını farkettim; fakat çok ciddi bir sorun çıkarabileceğini düşünmedim. Daha sonra dışarıda giydiğimde resmen ayağım bir sağa bir sola kaydı. En sonunda zaten düştüm. Hangi malzemeden yapıldı bilmiyorum ama ayakkabı tabanı yapılacak bir malzeme olmadığı kesin (Ayakkabı düz taban bir ayakkabı, yürümesi zor falan da değil.)


Bunun üzerine aldığım şubeye gönderip incelenmesi istedim. Sonuç olarak Red cevabı aldım. Ben uzmanlık alanı olmayan firmadan ayakkabı alarak bir hata yaptım zaten. Bu durumu mahkemeye taşıyacağım. Düştüğümde ufak tefek çizikler dışında birşey yoktu ama daha farklı yaralanmalar da olabilirdi.

Atiye 204 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön