09 Ekim 2013

Koton'da Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Ankara Tunalı Hilmi mağazanızdan reklam panolarındaki fiyat bilgisine inanıp eşime 3KAK48822GD-740 Barkod numaralı 29-32 kot almak istedim. Fermuar kısmındaki dişlerinde eksik olduğu farketmemiz üzerine Müşteri Temsilcisine durumu anlatıp ürünü almak istediğimizi, aynı model kottan istediğimizi ilettik.


Mağazada üründen 1 adet olduğu iletilerek; terziye ürünü bizim götürerek fermuar kısmını
yaptırabileceğimiz, mağazanın sorumluluk kabul etmediği iletilmiştir. Nasıl bir sorumluluk anlayışı ve müşteri memnuniyeti anlayışıdır bu. Kızılay AVM'de aynı ürün var alabilirsiniz dediler, aynı ürün var. Varda Tunalı'da 39 Tl olan ürün Kızılay AVM de 80 TL. Nasıl olacak bu.

Cihangir 213 Okunma

Cevaplar

  • Cihangir'in Teşekkür Mesajı15 Kasım 2013

    sonunda geri bildirimde bulundular, bu süre tam olarak 1,5 ay civarında sürmüştür. Bu serüven içerisinde ürün bulunamadı. Stoklar tarandı Temesilci arkadaş uzun uğraşlar sonrasında ürünü buldu, aradılar ve dün teslim aldım. Müşteri memnuniyetini ilk gün sağlasalar inatlaşmasalar ne oldu sanki.... Müşteri Memnun Olurdu.... Ankamall AVM müşteri temsilcisi Burcu Hanıma teşekkür ederim.

  • Koton Temsilcisi01 Kasım 2013

    Sayın Site Yetkilisi, Konu mağazamıza iletilmiş olup ,müşterimizle irtibata geçilecektir. Saygılarımızla , Koton Müşteri İlişkileri

  • Cihangir21 Ekim 2013

    26 kez okumuş şikayet... Firma yetkililerinden ise ses seda yok. Kurumsallık mı bu şimdi. Hadi diuyelim firmanın şikayet sittesinden haberi yok, bu nedenle kayıtlara geri bildirimde bulunamıyor. Ama diğer müşterilerin kayıtları, talepleri, şikayetleri adı artık herneyse... incelendiğinde firmanın yanıtsız kalmadığı ve şikayet sitesinden haberi olduğu görülmektedir. Ya artık ilgili kanalı dikkate almıyorlar ya da saygısızlığı hat saffada yaşıyorlar... Birde markaya güvenmemeizi istiyorlar.. yazıklar olsun...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön