26 Şubat 2013 #1654149

Koton Yüzeyde Dökülme Oldu!

2012 yılının sonbahar sezonu ürünü olan vinlex bir montu ekim sonu kasım başı gibi bir tarihte aldım. malum kış sezonu olduğu için pek kullanmadım. yüzeyinde dökülme yaptı aldığım şube fişi olmadığı için yardımcı olamayacağını söyledi.


Ürün kotonun kendi ürünü ve yeni sezon. kayıtlarda da ürünün fişi çıkarılabilmesine rağmen neden zorluk çıkardıklarını anlamıyorum. yarın bir şekilde yardımcı olacaklarını söylediler. bakalım sonucu yarın sizlerle paylaşacağım ve iyi bir koton müşterisi olarak mağduruyetimin giderilmesini bekliyorum.

Şükran 69 Okunma

Cevaplar

  • Şükran27 Şubat 2013

    sera kütahya şubesi montumu başka bir renk de olsa değişimini yaptı.çözüm odaklı davrandıkları için teşekkür ederim.

  • Koton Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön