23 Şubat 2013

Koton Yaz Geldi Aldığım Çizmeyi Giyemedim!

Koton'dan aldığım çizme 3 kez giyince fermuar bozuldu. Aldığım mağazaya gittim. Fis yok kart ekstresini gördüm. Sistemde daha önce değişilmiş gözüküyor dediler. Daha önce değişim olmadı, neyse zar zor değiştik. Fakat 2, 3 kez giydim gene fermuar bozuldu. Şu an o çizmeden yok getirtelim deyip başından attılar. Sonra arayıp bu ürünlerde fermuar sorunu var aynı çizme ile değişemiyoruz dediler.


Ben 98 TL'ye aldım şu an 29 a inmiş ancak 29 TL değerinde bir ürün ile değişiriz, dedi. Bu nasıl iş ben 98 ödedim ürün hatalı zaten giyemedim Kotona hiç yakıştıramıyorum bu durumu müşteriyi mağdur ediyor.

Sevim 68 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Herhangi bir satış belgesi ibraz edilemediği durumda ise; değişimi onaylanan ürünün son satış fiyatı üzerinden işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön