04 Nisan 2013 #1724213

Koton Ürünün Parasını İade Etmiyor!

Hediye olarak aldığımız ürünü gün içerisinde beden değişikliği yaptırdık. Daha sonrasında hediye aldığımız kişi ürünü beğenmedi, Bizde doğal olarak ürünü iade ederek parasının iade edilmesini talep ettik. Ama aldığımız cevap bu ürün daha önceden değiştirildiği için iade yapamazsınız.


Derdimizi anlatmaya çalıştık ama kasada duran personel tekrar tekrar yapamayacağımızı iletti bunun üzerine genel müdürlüğü bu konuyu şikayet ediceğim dediğimde sizin şikayet hakkınız yok diye bana cevap verdi. Hiç bir yerde bu konuda sözlü veya yazılı uyarı yok! ayrıca attığım onca maile cevap veren yok. aradığımda sonra arayın deniliyor. Konunun en kısa sürede çözülmesini istiyorum.

Gulsah 49 Okunma

Cevaplar

  • Gulsah09 Nisan 2013

    5 gün sonra beni arama tenezüllünde bulunduar. arayan kişi sizi konuşturdu mu diye sorarsanız haır. Kadın resmen durmaksınız konusarak sindirme politikasına geçmiş. Dalga geçer gibi biz zaten iade işleminizi yapıcağız ama hediye çeki olarak diyor. yazılanları okumamışlar sanırım yada algılayamamışlar! kurumsallıkla zerre kadar ilgisi olmayan bir firma! Neymiş sistemleri yapamıyormuş, nasıl bir bilgi sistemleri varsa korkarım oaraya girmekten.! Yazıklar olsun, bundan sonra hukuki yollardan görüşücez nasıl olsa belki ozaman bilgi sistemizde ürün iadeleri için yeni bir akış çizersiniz.

  • Koton Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir ürünü kullanmamanız ya da üretim hatası bulunması durumunda, satış belgelerinizi fatura/fiş, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise; fatura/fiş,slip ile beraber ürünü, satın aldığınız mağazaya ibraz etmeniz halinde 30 gün içinde para iadesi olanağı sağlamaktayız. Telefon görüşmemize istinaden; ürün değişim işlemlerinde tarafınıza değişim yaptığınıza dair Gider Pusulası ve değişim sonucu aldığınız ürüne ait satış belgeniz (fiş, fatura) verilmektedir. Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetiniz de değişim karşılığında bir ürün aldığınızı ve iade etmek istediğinizi belirtmişsiniz. Değişim sonucunda ürünü aldığınızdan dolayı en son yaptığınız ürüne ait ödeme şekliniz iade çeki barkodlu ödemenizden dolayı iadesi 1 yıl süre ile kullanılan iade çeki olarak gerçekleştirilir. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön