Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Koton Ürün İade İşlemi

Osman
09 Haziran 17:55
109
Osman'ın Teşekkür Mesajı
“Çağrı Merkezi yetkilisi kibar nazik ve anlayışlı bir şekilde sorunu kısa sürede çözdü. Müşteri memnuniyeti adına çözüm odaklı yaklaşım için çok teşekkürler.”

Koton firmasından online olarak 3 adet jean sipariş oluşturdum. Bedenler büyük gelince mağazadan değişim yapmak istedim. 2 adet ürün için iade alındı, diğer 1 ürün için küçük beden verilerek değişim yapıldı. Değişim yapılırken tekrar iade edilmez şeklinde bir bilgi verilmedi. Evde deneme yaptığımda değişim yapılan üründe küçük oldu. Ürünü iade etmek için mağazayı ziyaret ettiğimde ürünü iade alamayız hediye çeki verebiliriz dediler yanıtı aldım. Buna karşılık online olarak hediye çeki tanımlarsanız online alışveriş yapabilirim dedim kabul edilmedi, kredi kartına iade yapılsın kabul edilmedi, ürünün uygun beden ile değiştirelim ürün yok bu da olumsuz.

E-postaya ile Koton mağazasına durumu yazdığımda, yanıt aşağıda şekilde. İade/değişim prosedürümüz gereği mağazalarımızdan değişim işlemi yapılan ürünlerin iadesi yapılamamaktadır. Değişim işlemi yapılabilir ya da iade çeki verilmektedir.

Kısacası müşteri memnuniyeti gözetmeyen çözüm odaklı olmayan ilginç firma, bu durumda tüketici olarak tek çare Tüketici Mahkemesi kalıyor. Koton ile online alışveriş tecrübem olumsuz olarak geliştiğinden bu firma ile yapılacak alışverişlerde dikkatli olunması gerekir.

09 Haziran 17:57 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Merhaba Osman Bey, öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildirir ve bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. İlgili ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Sevgilerimizle, Koton Müşteri İlişkileri

Osman
09 Haziran 18:42

Çağrı Merkezi yetkilisi kibar nazik ve anlayışlı bir şekilde sorunu kısa sürede çözdü. Müşteri memnuniyeti adına çözüm odaklı yaklaşım için çok teşekkürler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Koton İade Çeki Hakkında

Meliha
08 Haziran 19:43
289
Koton İade Çeki Hakkında
5
Çözüldü

Koton İade Çekimi Kullandırtmıyor!

Gözde
13 Eylül 2023 17:33
166
"Sistemsel sorundan dolayı çeklerimin kullanılamadığını söylediler. Sorunumu çözdüler, teşekkürler"
Koton İade Çekimi Kullandırtmıyor!
Koton İade Çekimi Kullandırtmıyor!
Koton İade Çekimi Kullandırtmıyor!
Benzer Şikayet Yaz