29 Mart 2013 #1714562

Koton Ürün Desteği Yoksunluğu!

16.02.2013 tarihinde Adana Real şubenizden hediye olarak alınan pantolonun beden uyuşmazlığı olması üzerine değiştirmek için şubenize gidilmiştir.Fakat şubenizde satış sonrası müşteri hak ve hizmetleri gereği ürününün desteği sağlanacağı yere şubenizde ürünün değiştirilemeyeceği hatta iade çeki bile verilemeyeceği söylenmiştir.


Firmanızın Real şubesinde Müşteri Hizmetleri bulunmamakla birlikte Kasiyer gibi fatura kesen personelle muhatap edildim.Kasa personeliniz M. isimli kişinin ise adını öğrenmeyi talep ettiğimde isterseniz ismimi not alın şeklindeki kaba cevabını aldım. Bu personel hakkında gereğinin yapılmasını ve olayın incelenmesini tarafınıza arz ederim.

Ertuğrul 29 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir ürünü kullanmamanız ya da üretim hatası bulunması durumunda, nakit ödemelerde satış belgeniz (fatura/fiş) ile tüm Koton Mağazalarımızdan, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise; fatura/fiş ve slip ile beraber ürünü satın aldığınız mağazaya ibraz etmeniz halinde 30 gün içinde para iadesi olanağı sağlamaktayız. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön