13 Şubat 2014

Koton Ürün Değişimi Yapmıyor

Kütahya Koton mağazasından aldığım bir hırka daha ilk yıkamada tamamen çok küçük bir hale geldi (Resimde görüldüğü gibi). Mağaza ya götürdüğümde yöneticilerinin onayı dahilinde değişim yapılabileceği söylendi. Fakat yöneticinin ürünün kullanım& yıkama hatası olduğunu söyleyip onaylamadığını öğrendim.


Ben de bu işte 6 yıldır çalışıyorum ve yıkama koşullarını daha iyi biliyorum. Zaten bariz kendi hatam olsa onu getirmeyecek kadar mantıklı olduğumu düşünüyorum. Bu verilen değiştiremeyiz cevabı çok komik bir durum. Kesinlikle çevremi bu konuda bilgilendireceğim. Daha farklı markalar daha iyi şartları sunarken Koton'dan alışveriş yapmak mantıksız.

Yasin 320 Okunma

Cevaplar

  • Yasin20 Şubat 2014

    Hepsi sıfır hiç bi şekilde ilgilenilmiyor.

  • Yasin15 Şubat 2014

    Mağazanız iş yerime yakın olduğu için kendim uğradım.Ne bir yetkili bulabildim,ne bir yeterli cevap alamadım.Bölge müdürüne ulaşılamadığı,Kendilerine herhangi bir bilgi gelmediği şeklinde cevap aldım.Ertesi gün yine uğradım ve aynı cevaplar yine karşıma çıktı.Yönetici yok ve bize ulaşmış bilgi yok diye.Bu rezilliği daha fazla devam ettirmek istemiyorum.Tek kelimeyle yazık.Ürününüzü de bırakırım mağazanıza,nede olsa beni memnun eden bir yanı yok..

  • Koton Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Site Yetkilisi, Müşterimizin bahsettiği konu mağazaya iletilmiştir. Konu hakkında kendisi aranılacaktır. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön