03 Ekim 2013

Koton Ürün Değişimi Yapmıyor!

23 Eylülde Koton'dan aldığım ürünün değişim kartını kargo firması kaybetti, ben de fişi atmış bulundum. Elimde 70 TL'lik kullanamayacağımız bir ürün ve Koton'un herkese aynı içerikte cevap verdiği email var: Özetle şunu diyor: Satın aldığınız ürünü kullanmamanız durumunda satış belgenizi beraberinde getirmeniz halinde değiştirme sağlamaktayız.


Zaten fişim, değişim kartım yok demişim, buradaki herkes de bunu ifade etmiş. Demek ki başka bir çözüm bekleniyor sizden. Hem ürünü alıyoruz hem de Allah muhafaza bir kaybedersek geçmiş olsun geri dönüşü yok. Akıl almaz bir sistem ve hizmet anlayışı. Bir daha asla ve kata almam, uğramam bile. Nasıl bir muhasebe sistemi var anlamak mümkün değil!

Nesli 974 Okunma

Cevaplar

  • Nesli03 Ekim 2013

    Hahah siz şaka mısınız ya? Yazdım ya bu cevapı zaten emaile de atmışsınız sizden başka bir çözüm bekleniyor diye! Şikayet eden her kişiye aynı mesajı gönderiyorsunuz, ne bir isim ne bir muhatap. NASA'ya gitsem daha kolay muhatap bulurum yeminle bu nasıl bir hizmet anlayışı ?? Ama ben yeni bir şikayet yazacağım, iki kere bu cevabı aldığım için yeniden şikayet ettiğimi söyleyeceğim. Bakalım ona da aynı jenerik cevabı mı yapıştıracaksınız. Bugün ayrıca Atlantis şubesine gidip avazım çıktığı kadar olanları anlatacağım. Bütün müşterileriniz duysun amaç edindim her gün yapacağım bunu! Hizmet anlayışınız nedir kardeşim yaa?

  • Koton Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura, hediye değiştirme kartı) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön