17 Nisan 2013 #1747268

Koton Ürün Değişimi!

14. 03. 2013 tarihinde Kayseri Forum Koton Mağazasından hediye olarak alınan pantolonun hediye paketine kasa elemanı değişim kartı koymayı unuttuğu gibi fiyat etiketlerini almayı da unutmuş. Hiç kullanılmamış fiyat etiketleri halen üzerinde olan pantolonu ertesi gün mağazaya götürdüm. Mağaza müd. yard. E. Bey fiş olmadığı için değişim talebinin koton web sitesinden yapılması gerektiğini söyledi.


Mağaza web sitesinden yaptığımız talebe fiş ibrazı zorunludur cevabı geldi. Şikayetvar. com da koton hakkında yapılan şikayetlerin geneli de iade değişim yönünde. Ürünü sattıktan sonra müşterisine sırtını dönen koton yönetiminden ürünün aynı modelle farklı beden de değişimini talep ediyorum.

Muhammed 778 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura, hediye değiştirme kartı) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön