22 Mart 2013 #1699898

Koton Sökük Pantolonla Kala Kaldım!

Koton ürünlerini uzun zamandır kullanıyorum bi aksilik yaşamadım ancak edirne keşan şubenizden aldığım pantolonun sökük olduğunu fark ettim başka bedeni olmadığı için ve fazla seçenek olmadığı için tamir ettirip verileceği söylendi güvendiğim için orda kontrol etmeden eve geldim ancak hala sökük.


Burda pek seçeneğimiz yok ama mağazacılık anlayışı bu olmasa gerek şimdi geri getirmeyi kendime yakıştıramıyorum ama sizden ricam bayiilik verirken daha dikkatli olmanız ve denetlemeniz ayrıca koton mağazasıysa lütfen başka ürünler satmasınlar...koton adı altında kalitesi düşük ürünler değerinin üzerinde satılıyor.

Didem 140 Okunma

Cevaplar

  • Didem22 Mart 2013

    CORNER 'LARIN AMACI NEDİR? Çeşitli ürün satan mağazalarda ,son kullanıcıya daha çok noktada ulaşabilmek ve ....... ürünleri ile her noktada aynı standart fiyat ve kalitede ürün satarak müşterinin güvenini kazanıp , hem ANA MAĞAZANIN hem de CORNER açan firmanın Karlılıklarının arttırılmasıdır. tabelada büyük haflerle firmanızın adı yazılı olduğu bi mağaza için bence yaptırımınız olmalıydı ama gerçekten bu konuda pek bilgim yok üst paragrafıda kısa bi araştırma sonucu elde ettim.Burası tüm keşanın güvenerek alışveriş yaptığı bir yerdi .yani bu corner mağzası güveni kazanmak yerine kendi karını düşünüyor. ilginiz için teşekkürler.

  • Koton Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz mağaza Koton Mağazası olmayıp "Coner" statüsünde bir satış noktası olup, işleyişi açısından herhangi bir yaptırımımız bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön