11 Eylül 2013 #2005574

Koton Satın Aldığım Ürünlerin Değişimi Yapılmadı!

10.09.2013 tarihinde Edirne Koton mağazasından bir hafta önce almış olduğum ürünlerden iki tanesini değiştirmek için gittim ancak fişimi kaybettiğim için değişimi yapmayacaklarını söylediler.


Satın aldığım tarihi hatırlıyorum ve ürünlerin tüm barkodları üzerinde sistemden satış arama yapabildiklerini biliyorum tanıdıkları müşterilere yapıyorlar, çünkü fişsiz değişim.


Mağaza müdürü insiyatif kullanamıyor bile! Nasıl bir kurumsunuz? Müşteri memnuniyeti sıfır. Koton'un müşteri ilişkileri bölümüne de şikayet yazısı yazdım ve tüketici haklarına da ileteceğim.

Berkay 127 Okunma

Cevaplar

  • Berkay13 Eylül 2013

    Çözüm öneriniz için teşekkür ederim. Müşteri memnuniyeti sizin için bu demek sanırım. Yazık... bundan sonra gözümde bir hiçsiniz...

  • Koton Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön