21 Şubat 2013 #1645841

Koton Personeli Kaba!

Malesef sinirlerim çok bozuk mağaza müdürü insanlar yetersiz numune oldukları için ve çözümden uzak memnuniyet , anlayış empati eksikliği olduğu için buradan yetkili mercilere ulaşıp biraz olsun içimi rahatlatmak istedim.


Koton Dolphin alışveriş merkezinde şubesi ve sürekli alışveriş yaptığım bir yer baksanız tüm gardolabım koton. Bir ceket denedim içime çok sinmedi ve kabinden çıktım. Arkadan görevli bi bayan geldi sert bir tavırla askı nerede diyerek sebepsiz tartışma yaşadım.

Esin 152 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Esin KARACA, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen uyarılar bizler için gelişme yolunda bir adım olarak kabul edilmekte olup, ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için gereken önlemler derhal alınacak ve gereken geri bildirim mağazamıza yapılacaktır. Her konuda bizleri yönlendirecek en önemli unsurun Siz Sayın Müşterilerimiz olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, bizi bilgilendirerek açıklama fırsatı verdiğiniz ve markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön