06 Eylül 2013 #1997087

Koton Pantolon Soldu!

Trabzon Gazipaşa Koton mağazasından yaklaşık bir ay önce 70 TL civarı verip kot pantolon aldım. O ay içinde kullandım ilk yıkamamda yeşile dönük olan rengi griye döndü. Pantolonun fişini bulamadım. Aldığım mağazaya götürdüğümde pantolondaki değişime çok şaşırdılar ama fiş olmadığı için geri alamayacaklarını söylediler.


Bende aynı pantolondan istiyorum beğendiğim bir pantolondu dedim. Bunun üstüne merkezden istetirim aynısıyla değiştirebiliriz o üründen varsa dendi. Yoksa ne olacak dedim. O zaman bir bardak soğuk su içeceksiniz dediler. Ben o pantolona bir kez yıkandığında giyilmez hale gelsin diye para vermedim. Fişim yok diye mağdur olmak istemiyorum. Bununla ilgilenilmesini rica ediyorum.

Ali 103 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda berlitilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön