10 Eylül 2013 #2003526

Koton Müşteriye Karşı Çirkin Tutum!

Kadıköy Bahariye caddesindeki yolun, solunda olan Koton mağazasında 09. 09. 2013 tarihinde değişim için gittim. Kasada kasiyer olan ismi K*** A**** bayanda müşteri memnuniyeti diye bir şey kesinlikle yok. Değişim yapacağımı söyledim.


Oflayarak değişim yaptı. Para üstü beklerken arkamdaki müşteride değişim yaptırmak için geldiğini söylediğinde kasiyerin verdiği cevap aynen şu şekilde ' off yine mi değişim ya değişim yapmak istemiyorum artık ' dedi.


Şok olduk resmen ve para üstümü aldığımda 6 TL eksik verdi. Fark ettiğimde sırf o kasiyerin yüzünü görmemek için geri dönmedim. Ne hoşgeldiniz ne iyi günler. Bunların hiç biri olmadığı gibi birde mahalle üslubuyla cevaplar veriyor.

Meryem 115 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen uyarılar bizler için gelişme yolunda bir adım olarak kabul edilmekte olup, ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için gereken önlemler derhal alınacak ve gereken geri bildirim mağazamıza yapılacaktır. Her konuda bizleri yönlendirecek en önemli unsurun Siz Sayın Müşterilerimiz olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, bizi bilgilendirerek açıklama fırsatı verdiğiniz ve markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön