20 Ekim 2016 #6731980

Koton Müşteri Temsilcisi Diyorki: Ürün Kalite Kontrol Sorumluluğu Müşteriye Ait!

Yaklaşık 2 ay önce Koton mağazalarından aldığım 40 TL ödediğim gömleğin üzerinde dikiş kaynaklı ip çekmesi problemi olduğunu fark ettim ve hiç giyilmemiş etiketi bile üzerinde olan gömleği değiştirmek ya da iade etmek üzere Koton Bursa Kent Meydanı mağazasına gittim. 2 ay geçtiğinden dolayı fişini bulamadığım ürünü mağaza müdürüne verdiğimde bunun şu anki fiyatının 20 TL olduğunu o kadarını iade edebileceklerini söylediler. Bende o zaman bana aynı kusursuz üründen verin dediğimde de stoklarında olmadığını ifade ettiler. Mağdur olmam ve hatanın tamamen Koton'da olmasına rağmen paramın tamamını iade edemeyeceklerini belirttiler. Bende bunun üzerine müşteri temsilcisini 19 Ekim 2016 tarihi saat 12:59'da aradım. Adının H.. olduğunu belirten müşteri temsilcisine durumu aynen izah ettim ve ilk cümlesi siz aldığınızda ürünü kontrol etmediniz mi oldu? Kalite bakış açınız için tebrikler.

Furkan 545 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri 0850 208 71 71

  • Furkan19 Ekim 2016

    Yıllardır defalarca kez alışveriş yaptığım Koton magazalarının bu tür yaklaşımı ve 20 TL için müşterilerini mağdur etmesini anlamak mümkün değil. Türk tekstil markaları bu kafa ile bu kalite bakış açısı ile maalesef kaybetmeye mahkumdur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön