23 Nisan 2013 #1758917

Koton Mağaza Kapanıyor Diye İlgilenmediler!

22. 04. 2013 20:50'de Şirinevler Koton mağazasına girdik, eşim 6-7 parça kıyafet seçti, 21:01'de kıyafetleri denemek için kabine yaklaşırken güvenlik görevlisi kabinde hadi çıkın kasalar kapanıyor diye bağırıyordu! Bu esnada bize de kasalar kapanıyor diye uyarıda bulundu. Biz 5-10 dk'a içinde kıyafetleri deneyip bakmak istediğimizi söyledik ama o kadar vakitleri yokmuş.


Kasadan gelen arkadaşa aynı konuyu aktardım ama aceleleri olduğunu herkesin eve gitmesi gerektiğini söyledi. Mağaza müdürüne konuyu aktarmak istedim ancak kasadan gelen arkadaş zaten mağaza müdürü Ş. Bey'miş. Müşteri memnuniyeti sıfır, resmen kovulduk desek yeridir, rakipleriniz de bu tarz davranışlar yok.

Yusuf 725 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen uyarılar bizler için gelişme yolunda bir adım olarak kabul edilmekte olup, ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için gereken önlemler derhal alınacak ve gereken geri bildirim mağazamıza yapılacaktır. Her konuda bizleri yönlendirecek en önemli unsurun Siz Sayın Müşterilerimiz olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, bizi bilgilendirerek açıklama fırsatı verdiğiniz ve markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön