Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Koton Kendi Hatalarını Bize Yükledi

Haydarcan
01 Mayıs 17:30
201

Koton mağazasından eşim, doğum günümde bana bir hediye almış. O sırada fiş makinesi arıza yapmış ve kasadaki görevli, 'sorun yok, telefon üzerinden değişim yapılıyor' demiş. Ancak kasadaki çalışan, numarayı yanlış girdiği için aldığımız ürün kayıtlara geçmemiş ve kredi kartı ile yapılan alışverişe rağmen bizi hatalı duruma düşürdüler. Hem fişi vermiyorlar hem de suçu bize atıyorlar. Kendi hatalarını bize yüklediler. Alışverişimin tarihi ve saati belli; 'bakın kameradan, o saatte çıkmazsam iki katı para ödeyeceğim' dedim ama ilgilenmediler.

Koton'da yapacağımız alışverişlerde dikkatli olunması gerektiğini öğrendik. Gerekirse numaranızı iki-üç kez tekrarlatın. Koton'un güvenilirliği konusunda şüphelerim oluştu. Mağaza müdürleri ise çözüm üretmekten ziyade mağazada amaçsızca dolaşıyorlar. Kamera kayıtlarına bakılsa her şey açıkça ortaya çıkacak ama ilgilenmiyorlar. Koton mağazasından alışveriş yaparken telefon numaranızı iki-üç kez teyit ettirin. Değişim sırasında bu sefer suçu size atabilirler.

01 Mayıs 17:33 (Şikayetten 2 dakika sonra)

Merhaba Haydarcan Bey, öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildirir ve bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. İlgili ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Sevgilerimizle, Koton Müşteri İlişkileri

Haydarcan
01 Mayıs 18:00

Teşekkürler ilginiz için çözüm de de böyle ilgili davranırsanız çok memnun olurum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Koton Ücret İadem Gerçekleştirilmiyor.

Çağla
13 Ekim 2023 02:00
789
"İlgili birimdeki yetkili kişi tarafından şikayetime istinaden hemen arandım. Gerekli iademin yapıldığı ile ilgili bilgi maili de tarafıma gönderildi. Bankama bağlı olarak kredi kartıma ücret iadem yansıtılacağı tarafıma iletildi. Teşekkürler..."
1

Koton Hatalı Çektiği Ücreti Geri Ödemiyor

Emre
20 Haziran 2023 11:54
1.160
5
Çözüldü

Koton Pantolon Uzun Beyaz Çizgiler

Abdullah
19 Haziran 13:30
13
"İlk gün yardımcı oldular sorunum hemen çözüldü mağaza müdürü Cem Bey’e teşekkür ederim."
Koton Pantolon Uzun Beyaz Çizgiler
Koton Pantolon Uzun Beyaz Çizgiler
Koton Pantolon Uzun Beyaz Çizgiler

Koton Marka Kot Pantolon Renk Değişikliği Yaptı.

Özer
14 Haziran 09:53
66
Benzer Şikayet Yaz