Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Koton Kargoist Kargoda Ürünüm Ortada Yok

profile
Esra
22 Ocak 15:19
68
Esra'nın Teşekkür Mesajı
“Koton mağazası müşteri temsilcisine ilgi ve alakası için çok teşekkürler. Sorunum en kısa sürede çözüme ulaştı. Mağazanın çalıştığı kargo firmasının birçok sorun teşkil ettiğini düşünüyorum ve kargoyu değiştirmelerini tavsiye ediyorum.”

Koton online mağazadan sipariş verdim. Şu anda ürünüm nerede bilmiyorum. Kargoist denilen kargo firmasının sipariş takip sayfası asla açılmıyor. Arıyorum telefonlara cevap yok. Koton müşteri temsilcisi çözüm üretmeden telefonu kapatıyor. Kargom nerede?

Gelişme
Gelişme

22 Ocak 15:14

Koton mağazadan verdiğim siparişin nerede olduğunu öğrenmek bu kadar zor olmamalı ya. Müşteri temsilcisine, kargo gelip evde bulamazsa kargom nereye gider diye soruyorum. Kargonun gidebileceği şubesi yok diyor. Sorunuma çözüp üretmeden telefonu kapatıyor. Kargo takip sayfası asla açılmıyor! Kargoyu arıyorum telefona cevap yok. Benim ürünüm nerede? Gelip evde bulamadıysa ürünü nasıl alabilirim? Acil çözüm üretilmesini istiyorum

Koton Logo
22 Ocak 15:24 (Şikayetten 5 dakika sonra)

Merhaba Esra Hanım, öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildirir ve bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. İlgili ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Sevgilerimizle, Koton Müşteri İlişkileri

Esra
Esra
23 Ocak 14:17

Koton mağazası müşteri temsilcisine ilgi ve alakası için çok teşekkürler. Sorunum en kısa sürede çözüme ulaştı. Mağazanın çalıştığı kargo firmasının birçok sorun teşkil ettiğini düşünüyorum ve kargoyu değiştirmelerini tavsiye ediyorum.

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Koton İade İşlemi

profile
Merve
26 Aralık 2023 16:34
132
"Hemen geri dönüş sağlandı. Mağduriyet giderildi. Teşekkürler 👍"
2

Koton Eksik Gönderdiği Pijama Takımının İadesini Yapmıyor

profile
Merve
24 Kasım 2023 13:01
218
1

Koton Online Alışveriş Özensiz Kargolama

profile
Özay
25 Temmuz 2023 16:52
287
Koton Online Alışveriş Özensiz Kargolama
Koton Online Alışveriş Özensiz Kargolama
Koton Online Alışveriş Özensiz Kargolama
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz