10 Mayıs 2013

Koton Kampanyalı Ürün Değişimde Fiyat Yükseltilmesi!

Koton'dan 3 al 2 öde kampanyasıyla 3 tane kot pantolon aldım. Bu pantolonlardan biri 40 diğer ikisi 30 lira yani toplamda 70 lira ödeme yaptım. Bir gün sonra 30 liralık pantolonlardan birini iade edip 40 liralık başka bir pantolon almak istedim. Normalde 10 liralık bir fark ödeyeceğimi düşünürken 19 liralık fark ödemem gerektiğini söylediler.

Nedenini sorduğumda anlaşılmayan bir sürü şey sıraladılar her zaman olduğu gibi. Ben bu açıklamaların hiçbirini anlamadım ama sonuca baktığımda 2 adet 40 1 adet 30 liralık ürün için kampanya dahilinde 80 lira ödemem gerektiği halde 89 lira ödemek durumunda kaldım. Üstelik kampanya henüz sona ermiş değildi.

Hilal 91 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. 3 al 2 öde kampanyamızın ana hususu belirlenen iskonto oranının, kampanyanın kapsadığı üç ürüne pay ederek tutarı belirlemesidir. Bir örnekle konuyu açıklarsak 3 adet 60 TL’lik elbise aldığınızda 3*60=180 TL’lik ürün değeri karşılığında, 3 al 2 öde promosyonu ile birlikte 3 ürün için toplamda 120 TL ödemiş olursunuz. Bu durumda 1 elbise fiyatı ortalama 60 TL iken promosyon ile birlikte 40 TL ye alınmış olur. Şirket uygulaması gereği ürün değişimlerinde ödenen tutar üzerinden, aynı değerde değişim yapılmaktadır. Elbiselerin satışı ortalama 40 TL den yapıldığı için ürün değişimi talep ettiğinizde ödemiş olduğunuz miktar kadar (40 TL değerinde) değişim ya da iade hakkınız bulunmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz açıklama doğrultusunda 3 al 2 öde kampanyamızın koşulları bu yönde işlemektedir. Bilgilerinize sunar alışverişlerinizin devamını dileriz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön