23 Ağustos 2016

Koton Kabinde Kamera Var!

İstanbul Büyükdere Cad. No:13 numaralı adresteki Koton'da kabinde kapı kapalı soyunurken başımı kaldırdığımda koridordaki iki tane kamerayı gördüm. Bu demek oluyor ki kamera da beni görüyor. Yani son kabinin içi kameranın açısında.
o anda mağazaya defalarca gelip yine aynı kabinde birçok kez kıyafet denediğimi hatırladım ve çok sinirlenip, panik olup oradaki yetkilere çekmiş olduğum resmi de gösterip, bunun ne demek olduğunu sorduğumda bana merak etmeyin bu şekilde hep tepkiler bize geldi ve biz inceledik, kabinin içini çekmiyor dediler.


Bunu onlar biliyor. Ben bunun imkansız olduğunu düşünüp hiç ikna olmadım ve mantıksız geldi. Müşteri mahremiyeti açısından, hem de soyunulan bir kabinde, hem de Koton'da böyle bir düşüncesizliğin, daha önce de şikayet edilmiş olmasına rağmen her gelene kormayın, çekmiyor sizi açıklaması yapmak ne kadar yeterli bir açıklama ve bu çok ciddi bir durum!

Nevin 1.235 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri 0850 208 71 71

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön