18 Mart 2013 #1691639

Koton Kabanda Tüylenme Oldu!

Daha önce çok beğendiğim bir kaban modelini koton mağazasında gördüm ve aldım. Ürün çok çok hoşuma gitmişti ve kotonda bulduğum için çok sevinmiştim.Ürünü aldım kullandım 1 ay içerisinde talimatta olduğu gibi kuru temizlemede yıkattım.Fakat yıkamadan 1 ay sonra tiftiklenme oluşmaya başladı.Talimattaki gibi kuru temizlemede yıkandı peki sorun nerdeydi?


175 tl verdiğim kaban 3 ay içinde berbat bir tiftiklenme sonucu giyinmeyecek hale geldi.Yetkililer bunun kullanıcı hatası olduğunu düşünemezler. O kadar kötü bir kumaşa o derece fiyat biçiyorsunuz bari kaliteli bir kumaşla yapın müşteri memnuniyeti sağlayın. Pardon bu pek umrunuz da değil zaten. Nasılsa kullanıcı hatası diye bir bahane dolaşıyor etrafta.

İlknur 53 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön