25 Şubat 2013

Koton Kabanda Tüylenme Oldu!

3 hafta önce almış olduğum Koton marka kaşe kabanda çok fazla bir tüylenme ve etek kısmında yer yer sarkmalar meydana gelmiştir. Bahçelievler / Metroport Koton`a üründeki deformasyonu aktardım. Mağaza sorumlusu beni hiçbir şekilde dinlemezken "Fişin var mı Hanımefendi" diye sordu. Fişiniz yoksa değişim yapamam dediler.

Fiş olmadığı takdirde şu anki satış fiyatından değişim yapmaları gerektiğini ilettim. Daha önceki şikayet sonuçlarında da bu bilgi yazmaktadır. Sorumlu kişi yok öyle bir şey diyerek müşteri odaklı olduğunu düşündüğüm Koton markası beni hayal kırıklığına uğratmıştır. Burdan şikayet yönetimi ve aynı departmandaki Ç.K.`a sesleniyorum "Desteğinizi rica ediyorum".

Ulku 105 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön