07 Mart 2015

Koton Kaba Satış Danışmanı

Ankara Atlantis'den pantolon alıyorum ve tadilata bırakıyorum. 2 gün sonra gittiğimde bulunamıyor. Anlamsızca bekletİldim. Hatta benim yanımda tadilat görmüş ürünü rafta aradılar. Rahatlık diz boyu. Çek aldım. Başka bir mağazanızdan ürün aldım ve maalesef yine Atlantis getirdim ve uyardım.


Bugün almaya gittiğimde ürün yine bulunamadı. Kimsenin kimseden haberi yok. Yine bekletildim. 20 dakika sonra müdür bulup getiriyor. Yapılmamış. Ürün terziye gidiyor. Almaya gittiğimde adının İ** olduğunu söyleyen satış danışmanı tavırlı bir şekil de ürünü verdi. Sanki ben kaybettim diye bir de. Adını kağıda yazıp şikayet edin isterseniz diyor. Ne rahatlıktır bu anlamıyorum.

Nihal 498 Okunma

Cevaplar

  • Nihal11 Ekim 2016

    Dün yine tadilata verdiğim ürün için Atlantis AVM ye gıdıyorum yine pantolon kayıp! Bu kaybolan 4. Pantolon! Çalışanlarınızla acil ilgilenmeniz gerekiyor bu mudur müşteri memnuniyeti?

  • Koton Temsilcisi09 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen uyarılar bizler için gelişme yolunda bir adım olarak kabul edilmekte olup, ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için gereken önlemler derhal alınacak ve gereken geri bildirim mağazamıza yapılacaktır. Her konuda bizleri yönlendirecek en önemli unsurun Siz Sayın Müşterilerimiz olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, bizi bilgilendirerek açıklama fırsatı verdiğiniz ve markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön