15 Nisan 2013

Koton Kaba Davrandılar!

Bu kaçıncı ayıpları Koton-konacık şubesinin Beğendiğim elbise mağazadan gönderilmişti bende satış danışmanı da aynı şeyi önerince kasaya elbisenin kodunu verip hangi mağazanın stoğunda varsa gönderilmesini talep edecektim ki kasadaki bey kaba bir tavırla yüzüme bakmadan yapamam dedi.


Daha önce defalarca buradan bu şekilde ürün aldığımı söyledim yok öyle bir şey deyip ısrarla bakmadı ve sesini yükseltti bana gidin merkeze sorun o zaman diyerek işine döndü! Hizmet alamadığıma mı kızayım bu kaba tavıra mı telafisini istiyorum. Bunu detaylıca sistemde yazacağım ki takipçilerim bir daha bu şubeyi tercih etmesinler yeter artık.

Eda 88 Okunma

Cevaplar

  • Eda23 Mayıs 2013

    Koton yetkilileri hiç bir şekilde tarafıma dönmemiş ayıpları için özür dahi dilememişlerdir kınıyorum !!

  • Eda15 Nisan 2013

    Bana otomatik cevaplar atmayın Koton yetkilisi rica ederim bu şubenin bana buraya yazdığım nereden baksanız dördüncü ayıbı terbiye yoksunu elemanınızın özür dilemesini istiyorum bizzat bunun için mağazaya gelicem ve elbisemin temin edilmesini lütfen.

  • Koton Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen uyarılar bizler için gelişme yolunda bir adım olarak kabul edilmekte olup, ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için gereken önlemler derhal alınacak ve gereken geri bildirim mağazamıza yapılacaktır. Her konuda bizleri yönlendirecek en önemli unsurun Siz Sayın Müşterilerimiz olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, bizi bilgilendirerek açıklama fırsatı verdiğiniz ve markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön