15 Mart 2013 #1687174

Koton Kaba Davrandılar!

Geçen akşam galleria koton mağazasından lacivet bluz aldım fiyatı 49. 90 dan 19. 90 na düşmüştü bakırköy koton mağazasına girdim bluzu sordum üst kata bakmam söylendi 2 kata çıktım bluzu buldum yanlız bluz orjinal fiyatındaydı ben yine fiyatını sordum yani ben bişeyler sordukça yanındaki güvenlikçiyle muhabbet edip uzaklaşıyordu.


Aldığım bluz üstümdeydi gösterdim aynı olmadığını iddia etti daha sonra benimle sert tavırlarla konuşmaya başladı sinirlendim çünki bende mağaza sorumlusuyum ve bir müşteriye bu şekil konuşması çok yanlıştı aşağı inip müdür yardımcısı ile konuşurken benim konuşma anımda arkadaş aşağıa inip üstüme yürürcesine sert tavırlar sergiledi koton bu olmamalı ve galleria koton örnek alınmalı rezalett . .

Feyza 100 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen uyarılar bizler için gelişme yolunda bir adım olarak kabul edilmekte olup, ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için gereken önlemler derhal alınacak ve gereken geri bildirim mağazamıza yapılacaktır. Her konuda bizleri yönlendirecek en önemli unsurun Siz Sayın Müşterilerimiz olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, bizi bilgilendirerek açıklama fırsatı verdiğiniz ve markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön