13 Ekim 2016 #6680626

Koton İş Ahlakı, İlgisizlik, Üslupsuzluk!

Gözlüğümü soyunma kabininde unuttum. Daha sonra mağazaya uğradım defalarca herkese tek tek sormama rağmen alaka gösterilmedi. Gözlüğümü kimsenin görmediği bulmadığı iletildi. Özdilek Park güvenlik müdürü ve şefi ile kayıtlar izledi. Gözlüğümün bir mağaza çalışanı tarafından alındığı sonrasında farklı iyi niyetli olmayan organizasyon vari hareketler tespit edildi.


Tüm bu olaylar yaklaşık 3 saatlik zaman dilimi süresince yaşandı. Hayli uzun ve detaylı bir raporu AVM'ye verdim. Burada kesinlikle adli bir vaka mevcuttur. Konu ile ilgili yazılı şikayetimi savcılığa veriyorum. Neredeyse tüm çalışanlarınızla konuştum saatlerce bu konu orada gündemdeydi. Çok daha detaylı anlatacağım noktalar var fakat arayacağınızdan emin olduğum için uzatmıyorum.

Baran 534 Okunma

Cevaplar

  • Baran24 Ekim 2016

    Hırsızlık ve hırsız uyarıldı. Mağazada 3-4 saat boyunca gözlüğümü aramama rağmen neden teslim etmediklerine dair mantıklı ve rasyonel bir cevap olamaz. Koton Özdilek Park mağazasında hırsız/hırsızlar vardır.

  • Koton Temsilcisi13 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri 0850 208 71 71

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön