18 Nisan 2013 #1750997

Koton İade Ve Değişim Yapmıyor!

3 Ay önce kotondan 119 tlye aldığım derimont 3 ay içinde aşırı derecede deformasyona uğradı, derisi soyuldu, içinin tüyleri döküldü,fermuarı çalışmamaya başladı, bende ürün ile birlikte gaziantep koton mağzasına gittim,119 tllik ödeme fişim ile ürünü teslim edip bunun değişimini istedim.


1 hafta içinde beni arayıp neymişde efendim ben kendilerinin verdiği uzun fişi değilde slip den çıkan fişi götürmüşüm o yüzden ürünün bugünkü değerinden yani 50-60 lira üzerinden değişimi yapılacakmış, kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz değerli koton firması, benim oradan sayısız alışverişim var ilk defa böyle bişi ile karşılaşıyorum eğer bu problem giderilmezse bir daha koton mağzasından asla alışveriş yapmayacağız.

M.uğur 131 Okunma

Cevaplar

  • M.uğur28 Nisan 2013

    Arkadaşlar kotondan alışveriş yaparak hatayı biz yapıyoruz, kaçıncı yüzyılda yaşıyoryuz. şimdi ismini vermek istemiyorum deformasyona uğrayan başka bir ürünümüzü götürdük, sadece barkodunu okuttular, adımı soyadımı hangi tarihte aldığımı kaç paraya aldığımı çıkardılar ve birebir değişimini yada aynı değerde başka şeyler alabilirsiniz dediler. bundan sonra kotondan alışveriş yapmak yok !!

  • M.uğur18 Nisan 2013

    son satış fiyatı derken neyi kastediyorsunuz o kısmı biraz açıklar mısınız? şimdi ben bu ürünü 119 TL ye aldım ve birebir değişimi istiyorum, o ürün elinizde yok ise 119 TL lik diğer ürünler ile değişimini talep ediyorum, KOTON firmasına yakışanda budur. saygılar.

  • Koton Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Herhangi bir satış belgesi ibraz edilemediği durumda ise; değişimi onaylanan ürünün son satış fiyatı üzerinden işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön